Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Intensywne warsztaty z praktycznego stosowania ustawy Pzp

Dotyczyły omówienia orzecznictwa, głównie za rok 2016.

W Warszawie 26 i 27 października oraz 9 i 24 listopada 2016r., a także 20 i 21 grudnia 2016 oraz w dniu 16 grudnia we Wrocławiu, odbyły się warsztaty prowadzone przez r.pr. Dariusza Ziembińskiego, w toku których wykonawców szczególnie interesowały sprawy dotyczące wypełniania JEDZ, opisu przedmiotu zamówienia, rażąco niskiej ceny, tajemnicy przedsiębiorstwa i wnoszenia odwołań w postępowaniach poniżej progu.

 

Opinie uczestników:

Szkolenie przeprowadzone było w sposób profesjonalny. Zakres poruszanych zagadnień w sposób trafny ujął problematykę zamówień publicznych w oparciu o Ustawę PZP, co zostało poparte przykładami z orzecznictwa i praktyki zawodowej osoby przeprowadzającej szkolenie. Materiały udostępnione uczestnikom szkolenia pozwalają na poszerzenie poruszanej tematyki i z pewnością będą pomocne w dalszej pracy zawodowej.

 

„Szkolenie oceniam pozytywnie.

Według mnie za mało było jedynie odniesień konkretnie do naszych problemów kontraktowych, które występują w przetargach na usługi inż. i budowlane.”

 

„Jak dla mnie było trochę za mało takiej bazy, podsumowania i omówienia w punktach zmian, które wynikają ze zmiany ustawy i problemów z tym związanych a dopiero później omówienie orzecznictwa w ślad za podstawowymi informacjami.

Aczkolwiek omówienie orzecznictwa było bardzo cenne i mimo wszystko, że było tego trochę za dużo to uważam to za ogromny plus, bo trudno jest samemu przebrnąć przez całe orzecznictwo a od Pana Darka otrzymaliśmy wskazówki co do wartych uwagi wyroków”

 

„Warsztaty oceniam bardzo wysoko.

Znakomite prowadzenie, wysoki poziom merytoryczny, wiele przykładów praktycznych z orzecznictwa mimo ograniczenia czasowego.

Jasne i kompetentne odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości wywodzące się z praktyki „ofertowania”.

Wysoki poziom otrzymanych materiałów szkoleniowych.

Ocena 5+”

 

„Bardzo dobrze oceniam piątkowe warsztaty w zakresie nowelizacji UZP. Bardzo szerokie i szczegółowe komentarze Pana Dariusza myślę, że zawsze są przydatne.    Na tym etapie szczegółowość jest wystarczająca.”

 

„Opinia: szkolenie prowadzone było bardzo profesjonalnie, przygotowane materiały okazały się bardzo pomocne

plusem było przytaczanie przykładów z doświadczenia prowadzącego, w każdym momencie można zadawać pytania

należałoby dopracować: większość przykładów dotyczyła wykonawcy robót”