Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Szkolenia otwarte z nowelizacji PZP

Szkolenia otwarte z nowelizacji Pzp, odbyły się w Katowicach (24.05.16 i 28.11.16), w Warszawie (16.06.16, 02.09.16, 29.09.16, 08.12.16), Toruniu (08.09.16), Krakowie (04.11.16), Rzeszowie (15.11.16), Poznaniu (17.11.16), Gdańsku (12.12.16), Kielcach (14.12.16), Wrocławiu (15.12.16).

 

Zmiany w ustawie Pzp są wręcz rewolucyjne, ale Kancelaria Ziembiński & Partnerzy sprawnie przeprowadziła uczestników szkolenia przez tę nowelizację.

Zmiany wprowadzone nowelizacją, która weszła w życie 28 lipca br. niemalże całkowicie przeorganizowały reżim udzielania zamówień publicznych. Przedsiębiorcy warszawscy uczyli się zatem, w jaki sposób należy potwierdzać spełnienie warunków udziału w postępowaniu, jakie zasady obowiązują w zakresie polegania na zasobach podmiotu trzeciego, oraz kiedy Zamawiający ma prawo zatrzymać wadium. To tylko niewielka część z wielu zmian, które krok po kroku zostały omówione podczas szkolenia. Choć nowelizacja ta nie należy do łatwych, mec. Dariusz Ziembiński znakomicie poradził sobie z tym zadaniem – po szkoleniu otrzymaliśmy podziękowanie od uczestniczki, która napisała: „Muszę przyznać, że byłam na wielu szkoleniach dotyczących problematyki PZP, jednak to szkolenie przeprowadzone zostało wyjątkowo profesjonalnie. Prowadzący cierpliwie odpowiadał na nurtujące uczestników pytania, a uzyskane informacje były czytelne i zrozumiałe, co pozwoliło na rozjaśnienie wielu wątpliwości z zakresu zapisów znowelizowanej ustawy PZP”.

Inna z uczestniczek napisała „Pragnę podziękować za ciekawy materiał , dynamikę zajęć szczególne  uznanie dla prowadzącego szkolenie z nowelizacji prawa zamówień publicznych   Pana Dariusza Ziembińskiego, w którym miałam przyjemność uczestniczyć w dniu 4 listopada  2016 r. Szkolenie godne polecenia.”

Po szkoleniu w Poznaniu otrzymaliśmy następujące opinie:

„Chciałbym podziękować i wyrazie swoje uznanie, co do zakresu szkolenia i profesjonalizmu Wykładowcy Pan Dariusza Ziembińskiego. Pan Ziembiński otwarty był na wszelkie pytania z zakresu szkolenia i angażował się w każde zagadnienie z zakresu  PZP.”

„Pragnę poinformować, że szkolenie z nowelizacji Prawa zamówień publicznych (Poznań, 17.11.2016r.), którego prelegentem był mec. Dariusz Ziembiński, było najbardziej merytorycznym i rzeczowym szkoleniem, w jakim brałem udział w tym roku.

Poszczególne zagadnienia zostały przedstawione w sposób jasny i zrozumiały, choć pełne omówienie zakresu tematycznego szkolenia powinno obejmować co najmniej kilka dni. Serdecznie dziękuję.”

Po szkoleniu we Wrocławiu:

Dziękuję Bardzo za super szkolenie::)

Cieszymy się bardzo, że nasze szkolenia osiągają zakładany przez nas cel – uczestnicy otrzymują solidną porcję wiedzy, przekazaną w przystępnej formie. I gratulujemy mec. D. Ziembińskiemu z Kancelarii Ziembiński & Partnerzy! (www.kzp.net.pl)