Szkolenia i konferencje

Nadchodzące wydarzenia

10 Sty

KONFERENCJA:
TRUDNE ODBIORY GENERUJĄCE ROSZCZENIA

Warszawa, Postępu 17A
Adgar Plaza

Serdecznie zapraszamy na kolejną już konferencję organizowaną przez Grupę Doradczą KZP, której tematyka osadzona jest w zamówieniach publicznych.

Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się procedurze odbiorów, realizowanych na podstawie kontraktu publicznego. Bardzo często zdarza się, że już na finish'u okazuje się, że strony nie mogą dojść w tym zakresie do porozumienia. Czym dłużej trwa, i czym bardziej skomplikowane jest dane zamówienie, tym większe jest prawdopodobieństwo, że w przy odbiorach pojawią się rozbieżności w zakresie oceny powinnej i faktycznej jakości realizacji umowy. Rozbieżności te mogą przerodzić się w roszczenia, zaś od roszczeń do sporu pozostaje jeden krok. Jak temu zapobiec? Na te pytanie odpowiedzią nasi prelegenci, dzieląc się z Państwem własnym doświadczeniem. Przy czym, grono prelegentów zostało dobrane w sposób gwarantujący wszechstronne zbadanie tematu.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Jesteśmy przekonani, że warto promować rozwiązania zmierzające do obniżenia kosztów (wykonawców i zamawiających), związanych z roszczeniami i sporami przy odbiorach przedmiotu umów publicznych.

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE / DEDYKOWANE:
Szkolenie z nowelizacji ustawy Pzp

Siedziba Twojej firmy

Zachęcamy Państwa do zgłaszania się na zamknięte "Szkolenie z nowelizacji ustawy Pzp", organizowane w siedzibie Państwa firmy, w terminie dogodnym dla wszystkich Państwa pracowników. Podczas szkolenia zostaną przedstawione wszystkie najważniejsze zmiany wprowadzone nowelizacją, która weszła w życie 28 lipca 2016, z uwzględnieniem specyfiki branży, w której Państwo działacie.