Szkolenia i konferencje

Nadchodzące wydarzenia

27 Cze

SZKOLENIE: Profesjonalnie przeprowadzone postepowanie W DOBIE ELEKTRONIZACJI – NOWE PZP do wykorzystania już dzisiaj

Warszawa, Trębacka 4
Krajowa Izba Gospodarcza

Zachęcamy Państwa do zgłaszania się na całodzienne, otwarte, intensywne szkolenie pn.: "PROFESJONALNIE PRZEPROWADZONE POSTĘPOWANIE W DOBIE ELEKTRONIZACJI – NOWE PZP DO WYKORZYSTANIA JUŻ DZISIAJ". Od przeszło pół roku obowiązuje procedura e-zamówień, dla przetargów nadprogowych, która wciąż budzi wiele pytań, zarówno po stronie Zamawiających jak i Wykonawców. Tymczasem, zbliżają się kolejne zmiany w systemie zamówień publicznych, które jeszcze bardziej zrewolucjonizują przetargi publiczne. Dlatego celem szkolenia jest przedstawienie problematyki obowiązującego systemu zamówień publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem elektronizacji, oraz przybliżenie projektu nowej ustawy PZP, pod kątem możliwości wykorzystywania nowych instytucji w bieżących przetargach publicznych

Szkolenie prowadzone będzie na podstawie projektu nowego Prawa zamówień publicznych, przygotowanego przez Urząd Zamówień Publicznych wraz z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii.

Zapraszamy!

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE / DEDYKOWANE:
Szkolenie z nowej ustawy Pzp

Siedziba Twojej firmy

Zachęcamy Państwa do zgłaszania się na zamknięte "NOWE prawo zamówień publicznych - jak wykorzystać je dzisiaj", organizowane w siedzibie Państwa firmy, w terminie dogodnym dla wszystkich Państwa pracowników. Podczas szkolenia zostanie omówiony projekt nowej ustawy PZP, który wprowadza rewolucyjne zmiany do porządku zamówień publicznych. Program szkolenia zostanie sporządzony z uwzględnieniem specyfiki branży, w której Państwo działacie.