Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Szkolenia i konferencje

Nadchodzące wydarzenia

03 Paź

KONFERENCJA:
DOPUSZCZALNOŚĆ ANEKSOWANIA UMÓW PZP – FAKTY I MITY

Warszawa, Postępu 17A
Adgar Plaza

Serdecznie zapraszamy na kolejną już konferencję organizowaną przez Grupę Doradczą KZP, której tematyka osadzona jest w zamówieniach publicznych.

Tym razem postanowiliśmy zmierzyć się z tezą, że zamawiający powinni unikać aneksowania kontraktów publicznych. Często zdarza się, że sytuacja faktyczno-prawna zmienia się w czasie realizacji zamówienia publicznego. Czym dłużej trwa, i czym bardziej skomplikowane jest dane zamówienie, tym większe jest prawdopodobieństwo, że warunki wyszczególnione w SIWZ przestają odpowiadać potrzebom Zamawiającego lub konieczne jest wprowadzenie zmian, choćby podyktowanych uwarunkowaniami prawnymi. Zmieniające się warunki powinny być odzwierciedlone w ustaleniach umownych. Jak jednak aneksować umowę legalnie? Czy kontrakty z dofinansowaniem unijnym podlegają szczególnemu reżimowi? Na te pytanie odpowiedzią nasi prelegenci, dzieląc się z Państwem własnym doświadczeniem. Przy czym, grono prelegentów zostało dobrane w sposób gwarantujący wszechstronne zbadanie tematu.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Jesteśmy przekonani, że warto promować pro-unijne podejście do aneksowania umów publicznych.

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE / DEDYKOWANE:
Szkolenie z nowej ustawy Pzp

Siedziba Twojej firmy

Zachęcamy Państwa do zgłaszania się na zamknięte "NOWE prawo zamówień publicznych - jak wykorzystać je dzisiaj", organizowane w siedzibie Państwa firmy, w terminie dogodnym dla wszystkich Państwa pracowników. Podczas szkolenia zostanie omówiony projekt nowej ustawy PZP, który wprowadza rewolucyjne zmiany do porządku zamówień publicznych. Program szkolenia zostanie sporządzony z uwzględnieniem specyfiki branży, w której Państwo działacie.