Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Szkolenia i konferencje

Nadchodzące wydarzenia

08 gru

SZKOLENIE ONLINE: Waloryzacja w Zamówieniach Publicznych – problemy i trendy

Zdalnie Zoom

Szkolenie „Waloryzacja- problemy i trendy” to intensywny kurs dla osób, które chcą w efektywny sposób posiąść wiedzę, jak wykorzystywać orzecznictwo Sądów Okręgowych, Krajowej Izby Odwoławczej w walce konkurencyjnej.

Walorem szkolenia jest umożliwienie Uczestnikom uzyskania analizy zgłaszanych problemów. Kładziemy nacisk na to, aby każdy Uczestnicy mógł swobodnie przedyskutować najbardziej gorące zagadnienia z zakresu waloryzacji.
Zapraszamy!

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE / DEDYKOWANE:
Szkolenie z nowej ustawy Pzp

Siedziba Twojej firmy

Zachęcamy Państwa do zgłaszania się na zamknięte "NOWE prawo zamówień publicznych - jak wykorzystać je dzisiaj", organizowane w siedzibie Państwa firmy, w terminie dogodnym dla wszystkich Państwa pracowników. Podczas szkolenia zostanie omówiony projekt nowej ustawy PZP, który wprowadza rewolucyjne zmiany do porządku zamówień publicznych. Program szkolenia zostanie sporządzony z uwzględnieniem specyfiki branży, w której Państwo działacie.