Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Szkolenia i konferencje

Nadchodzące wydarzenia

20 cze

SZKOLENIE ONLINE: SELF CLEANING Wykonawcy w związku z podaniem nieprawdziwych informacji w ofercie.

ONLINE

Szkolenie Online '' SELF CLEANING Wykonawcy w związku z podaniem nieprawdziwych informacji w ofercie'' to praktyczny kurs dla osób, które chcą w efektywny sposób posiąść i wykorzystywać wiedzę , jak skutecznie dokonać samooczyszczenia z nieprawdziwych informacji. Szkolenie wyjaśnia m.in. dlaczego samooczyszczenie z nieprawdziwych informacji jest specyficzne, jak odmienny reżim Pzp dla samooczyszczenia z nieprawdziwych informacji przekłada się na praktyczne aspekty reorganizacji przedsiębiorstwa oraz jak i kiedy przedkładać dowody na przeprowadzenie self- cleaningu.

27 cze

SZKOLENIE ONLINE: Waloryzacja w zamówieniach publicznych – problemy i trendy

SZKOLENIE ONLINE

Szkolenie „Waloryzacja w zamówieniach publicznych - problemy i trendy” to intensywny kurs dla osób, które chcą w efektywny sposób posiąść i wykorzystywać wiedzę dotyczącą tego, jak w obliczu kryzysu uzyskać zwiększenie wynagrodzenia przewidzianego w umowie o zamówienie publiczne.

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE / DEDYKOWANE:
Szkolenie z nowej ustawy Pzp

Siedziba Twojej firmy

Zachęcamy Państwa do zgłaszania się na zamknięte "NOWE prawo zamówień publicznych - jak wykorzystać je dzisiaj", organizowane w siedzibie Państwa firmy, w terminie dogodnym dla wszystkich Państwa pracowników. Podczas szkolenia zostanie omówiony projekt nowej ustawy PZP, który wprowadza rewolucyjne zmiany do porządku zamówień publicznych. Program szkolenia zostanie sporządzony z uwzględnieniem specyfiki branży, w której Państwo działacie.