Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Szkolenia i konferencje

Nadchodzące wydarzenia

03 Paź

KONFERENCJA:
DOPUSZCZALNOŚĆ ANEKSOWANIA UMÓW PZP – FAKTY I MITY

Warszawa, Postępu 17A
Adgar Plaza

Serdecznie zapraszamy na kolejną już konferencję organizowaną przez Grupę Doradczą KZP, której tematyka osadzona jest w zamówieniach publicznych.

Tym razem postanowiliśmy zmierzyć się z tezą, że zamawiający powinni unikać aneksowania kontraktów publicznych. Często zdarza się, że sytuacja faktyczno-prawna zmienia się w czasie realizacji zamówienia publicznego. Czym dłużej trwa, i czym bardziej skomplikowane jest dane zamówienie, tym większe jest prawdopodobieństwo, że warunki wyszczególnione w SIWZ przestają odpowiadać potrzebom Zamawiającego lub konieczne jest wprowadzenie zmian, choćby podyktowanych uwarunkowaniami prawnymi. Zmieniające się warunki powinny być odzwierciedlone w ustaleniach umownych. Jak jednak aneksować umowę legalnie? Czy kontrakty z dofinansowaniem unijnym podlegają szczególnemu reżimowi? Na te pytanie odpowiedzią nasi prelegenci, dzieląc się z Państwem własnym doświadczeniem. Przy czym, grono prelegentów zostało dobrane w sposób gwarantujący wszechstronne zbadanie tematu.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Jesteśmy przekonani, że warto promować pro-unijne podejście do aneksowania umów publicznych.

27 Cze

SZKOLENIE: Profesjonalnie przeprowadzone postepowanie W DOBIE ELEKTRONIZACJI – NOWE PZP do wykorzystania już dzisiaj

Warszawa, Trębacka 4
Krajowa Izba Gospodarcza

Zachęcamy Państwa do zgłaszania się na całodzienne, otwarte, intensywne szkolenie pn.: "PROFESJONALNIE PRZEPROWADZONE POSTĘPOWANIE W DOBIE ELEKTRONIZACJI – NOWE PZP DO WYKORZYSTANIA JUŻ DZISIAJ". Od przeszło pół roku obowiązuje procedura e-zamówień, dla przetargów nadprogowych, która wciąż budzi wiele pytań, zarówno po stronie Zamawiających jak i Wykonawców. Tymczasem, zbliżają się kolejne zmiany w systemie zamówień publicznych, które jeszcze bardziej zrewolucjonizują przetargi publiczne. Dlatego celem szkolenia jest przedstawienie problematyki obowiązującego systemu zamówień publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem elektronizacji, oraz przybliżenie projektu nowej ustawy PZP, pod kątem możliwości wykorzystywania nowych instytucji w bieżących przetargach publicznych

Szkolenie prowadzone będzie na podstawie projektu nowego Prawa zamówień publicznych, przygotowanego przez Urząd Zamówień Publicznych wraz z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii.

Zapraszamy!

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE / DEDYKOWANE:
Szkolenie z nowej ustawy Pzp

Siedziba Twojej firmy

Zachęcamy Państwa do zgłaszania się na zamknięte "NOWE prawo zamówień publicznych - jak wykorzystać je dzisiaj", organizowane w siedzibie Państwa firmy, w terminie dogodnym dla wszystkich Państwa pracowników. Podczas szkolenia zostanie omówiony projekt nowej ustawy PZP, który wprowadza rewolucyjne zmiany do porządku zamówień publicznych. Program szkolenia zostanie sporządzony z uwzględnieniem specyfiki branży, w której Państwo działacie.