Helping to create
competitive advantage

O nas

Łączymy umiejętność skutecznego prowadzenia dialogu z dogłębną znajomością biznesu naszych Klientów, co pozwala na wypracowanie optymalnych rozwiązań. Dbamy o jakość naszych usług, sukcesy Klientów i relacje, które są kute przez te sukcesy.

Działalność

Opracowania

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi opracowaniami na temat niejasnych, kontrowersyjnych, błędnie transponowanych lub szkodliwych przepisów prawa gospodarczego.

Edukacja

Głównym filarem naszej działalności jest prowadzenie szkoleń, warsztatów i konferencji, spotkań B2B oraz A2B, których celem jest podnoszenie świadomości prawnej podmiotów operujących na polskim rynku.

Lobbing

Kładziemy nacisk na jakość, efektywność i dostosowanie do celów Klienta. Naszym podstawowym celem jest dostarczanie naszym Klientom usług gdzie chcą, kiedy chcą, o najwyższej jakości, na jaką zasługują.

Sukcesy

Szkolenie – Waloryzacja w Zamówieniach Publicznych – Problemy i Trend

Temat waloryzacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego miała miejsce już czwarta odsłona tego wydarzenia.

SZKOLENIE | ZAMÓWIENIA PUBLICZNE: SELF-CLEANING

Grupa Doradcza KZP z sukcesem przeprowadziła szkolenie pt. „ZAMÓWIENIA PUBLICZNE: SELF-CLEANING WYKONAWCY W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM PRZESŁANKI Z ART. 109 UST. 1 PKT 8 LUB PKT 10 PZP”

CYKL SZKOLEŃ ONLINE PZP, KC, KK

Grupa Doradcza KZP  zakończyła „CYKL SZKOLEŃ ONLINE PZP, KC, KK” – Marzec, Kwiecień 2023

W ramach tego cyklu odbyło się aż 10 spotkań, podczas których 9 doświadczonych Prelegentów

podzieliło się z Państwem swoją wiedzą z zakresów PZP KC KK.

 

Członkostwo

Statut

Oferujemy przedsiębiorcom przystąpienie do Platformy, zrzeszającej przedstawicieli różnych branż, którzy mają wspólny cel – efektywnie wpływać na proces legislacyjny, tak aby interesy przedsiębiorców były brane pod uwagę przy tworzeniu prawa.

Deklaracja członkostwa

Zapraszamy przedsiębiorców do przyłączenia się do naszej Platformy. Minimum formalności – maksimum korzyści!

Opłaty

Wysokość opłat uzależniona jest od ilości zatrudnianych pracowników. Obecnie trwa akcja promocyjna – przedsiębiorcy, którzy złożą Deklarację przynależności do 31.12.2016 zostaną zwolnieni z opłat w pierwszym roku przynależności do Platformy.