Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Helping to create
competitive advantage

O nas

Łączymy umiejętność skutecznego prowadzenia dialogu z dogłębną znajomością biznesu naszych Klientów, co pozwala na wypracowanie optymalnych rozwiązań. Dbamy o jakość naszych usług, sukcesy Klientów i relacje, które są kute przez te sukcesy.

Działalność

Opracowania

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi opracowaniami na temat niejasnych, kontrowersyjnych, błędnie transponowanych lub szkodliwych przepisów prawa gospodarczego.

Edukacja

Głównym filarem naszej działalności jest prowadzenie szkoleń, warsztatów i konferencji, spotkań B2B oraz A2B, których celem jest podnoszenie świadomości prawnej podmiotów operujących na polskim rynku.

Lobbing

Kładziemy nacisk na jakość, efektywność i dostosowanie do celów Klienta. Naszym podstawowym celem jest dostarczanie naszym Klientom usług gdzie chcą, kiedy chcą, o najwyższej jakości, na jaką zasługują.

Sukcesy

Konferencja Prawo Zamówień Publicznych w robotach budowlanych

Konferencja PZP w robotach budowlanych, online w Warszawie 14.05.2021r.

Prelegentem w wydarzeniu był r.pr. Dariusz Ziembiński.

SZKOLENIE INDYWIDUALNE ONLINE: Nowa Ustawa PZP- seria 3 szkoleń

W dniach 18.05, 20.05 oraz 25.05.2021 Grupa Doradcza KZP przeprowadziła szkolenie dla klienta indywidualnego z zakresu Nowej Ustawy PZP.

Prowadzącym był r.pr. Mateusz Pająk

SZKOLENIE ONLINE: Nowa Ustawa PZP- seria 3 szkoleń

Edycja kwietniowa cyklu szkoleń dotyczących Nowej Ustawy PZP

Część 1 – 15.04.2021r.

Część 2- 22.04.2021r.

Część 3- 29.04.2021r.

Prowadzącym był r.pr. Krzysztof Mikoda, partner Kancelarii Ziembiński & Partnerzy

Członkostwo

Statut

Oferujemy przedsiębiorcom przystąpienie do Platformy, zrzeszającej przedstawicieli różnych branż, którzy mają wspólny cel – efektywnie wpływać na proces legislacyjny, tak aby interesy przedsiębiorców były brane pod uwagę przy tworzeniu prawa.

Deklaracja członkostwa

Zapraszamy przedsiębiorców do przyłączenia się do naszej Platformy. Minimum formalności – maksimum korzyści!

Opłaty

Wysokość opłat uzależniona jest od ilości zatrudnianych pracowników. Obecnie trwa akcja promocyjna – przedsiębiorcy, którzy złożą Deklarację przynależności do 31.12.2016 zostaną zwolnieni z opłat w pierwszym roku przynależności do Platformy.