Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Helping to create
competitive advantage

O nas

Łączymy umiejętność skutecznego prowadzenia dialogu z dogłębną znajomością biznesu naszych Klientów, co pozwala na wypracowanie optymalnych rozwiązań. Dbamy o jakość naszych usług, sukcesy Klientów i relacje, które są kute przez te sukcesy.

Działalność

Opracowania

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi opracowaniami na temat niejasnych, kontrowersyjnych, błędnie transponowanych lub szkodliwych przepisów prawa gospodarczego.

Edukacja

Głównym filarem naszej działalności jest prowadzenie szkoleń, warsztatów i konferencji, spotkań B2B oraz A2B, których celem jest podnoszenie świadomości prawnej podmiotów operujących na polskim rynku.

Lobbing

Kładziemy nacisk na jakość, efektywność i dostosowanie do celów Klienta. Naszym podstawowym celem jest dostarczanie naszym Klientom usług gdzie chcą, kiedy chcą, o najwyższej jakości, na jaką zasługują.

Sukcesy

SZKOLENIE ONLINE: Konsekwencje nienależytego wykonania umowy- czy mogą prowadzić do wykluczenia

W dniu14 czerwca 2022r. Grupa Doradcza KZP przeprowadziła szkolenie online nawiązujące do najnowszych trendów w orzecznictwie z zakresu Prawa Zamówień Publicznych.

Szkoła Zamówień Publicznych w Wiśle

Szkoła Zamówień Publicznych w Wiśle w dniach 6-8.06.2022r.

Prelegentem w wydarzeniu był r.pr. Dariusz Ziembiński

 

Zamówienia Publiczne do 130 tys. zł i poniżej progów unijnych

Zamówienia Publiczne do 130 tys. zł i poniżej progów unijnych , online w dniu 03.06.2022r, organizowane przez Must Read Media

Prelegentem w wydarzeniu był r.pr. Krzysztof Mikoda

 

Członkostwo

Statut

Oferujemy przedsiębiorcom przystąpienie do Platformy, zrzeszającej przedstawicieli różnych branż, którzy mają wspólny cel – efektywnie wpływać na proces legislacyjny, tak aby interesy przedsiębiorców były brane pod uwagę przy tworzeniu prawa.

Deklaracja członkostwa

Zapraszamy przedsiębiorców do przyłączenia się do naszej Platformy. Minimum formalności – maksimum korzyści!

Opłaty

Wysokość opłat uzależniona jest od ilości zatrudnianych pracowników. Obecnie trwa akcja promocyjna – przedsiębiorcy, którzy złożą Deklarację przynależności do 31.12.2016 zostaną zwolnieni z opłat w pierwszym roku przynależności do Platformy.