Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Helping to create
competitive advantage

O nas

Łączymy umiejętność skutecznego prowadzenia dialogu z dogłębną znajomością biznesu naszych Klientów, co pozwala na wypracowanie optymalnych rozwiązań. Dbamy o jakość naszych usług, sukcesy Klientów i relacje, które są kute przez te sukcesy.

Działalność

Opracowania

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi opracowaniami na temat niejasnych, kontrowersyjnych, błędnie transponowanych lub szkodliwych przepisów prawa gospodarczego.

Edukacja

Głównym filarem naszej działalności jest prowadzenie szkoleń, warsztatów i konferencji, spotkań B2B oraz A2B, których celem jest podnoszenie świadomości prawnej podmiotów operujących na polskim rynku.

Lobbing

Kładziemy nacisk na jakość, efektywność i dostosowanie do celów Klienta. Naszym podstawowym celem jest dostarczanie naszym Klientom usług gdzie chcą, kiedy chcą, o najwyższej jakości, na jaką zasługują.

Sukcesy

Trendy orzecznicze w KIO 2021- Nowa Ustawa PZP

W dniu 20 stycznia 2022 r Grupa Doradcza KZP przeprowadziła szkolenie online nawiązujące do najnowszych trendów w orzecznictwie z zakresu Prawa Zamówień Publicznych.

SZKOLENIE INDYWIDUALNE ONLINE: Nowa Ustawa PZP

W dniu 7.12.2021r. Grupa Doradcza KZP przeprowadziła szkolenie dla klienta indywidualnego z zakresu Nowej Ustawy PZP.

Prowadzącym był r.pr. Krzysztof Mikoda.

Zamówienia publiczne po 12 miesiącach funkcjonowania nowych przepisów

Kongres Prawa Budowlanego 6-7.12.2021

Prelegentem w wydarzeniu był Radca Prawny Dariusz Ziembiński

Członkostwo

Statut

Oferujemy przedsiębiorcom przystąpienie do Platformy, zrzeszającej przedstawicieli różnych branż, którzy mają wspólny cel – efektywnie wpływać na proces legislacyjny, tak aby interesy przedsiębiorców były brane pod uwagę przy tworzeniu prawa.

Deklaracja członkostwa

Zapraszamy przedsiębiorców do przyłączenia się do naszej Platformy. Minimum formalności – maksimum korzyści!

Opłaty

Wysokość opłat uzależniona jest od ilości zatrudnianych pracowników. Obecnie trwa akcja promocyjna – przedsiębiorcy, którzy złożą Deklarację przynależności do 31.12.2016 zostaną zwolnieni z opłat w pierwszym roku przynależności do Platformy.