Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Helping to create
competitive advantage

O nas

Łączymy umiejętność skutecznego prowadzenia dialogu z dogłębną znajomością biznesu naszych Klientów, co pozwala na wypracowanie optymalnych rozwiązań. Dbamy o jakość naszych usług, sukcesy Klientów i relacje, które są kute przez te sukcesy.

Działalność

Opracowania

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi opracowaniami na temat niejasnych, kontrowersyjnych, błędnie transponowanych lub szkodliwych przepisów prawa gospodarczego.

Edukacja

Głównym filarem naszej działalności jest prowadzenie szkoleń, warsztatów i konferencji, spotkań B2B oraz A2B, których celem jest podnoszenie świadomości prawnej podmiotów operujących na polskim rynku.

Lobbing

Kładziemy nacisk na jakość, efektywność i dostosowanie do celów Klienta. Naszym podstawowym celem jest dostarczanie naszym Klientom usług gdzie chcą, kiedy chcą, o najwyższej jakości, na jaką zasługują.

Sukcesy

Kongres Wars.Zam w Warszawie

7-9.10.2020 Warszawa

Prelegentem w wydarzeniu był r.pr. Dariusz Ziembiński.

Kongres jest częścią cyklu spotkań z Prawa Zamówień Publiczny organizowanych przez Must Read Media.

Szkoła Zamówień Publicznych w Wiśle 2020

28.09.2020-30.09.2020

Prelegentem na Konferencji w Wiśle organizowanej przez Górniczą Izbę Przemysłowo Handlową był r.pr. Dariusz Ziembiński.

Kujawsko-Pomorski Kongres Prawa Zamówień Publicznych

18.09.2020

Prelegent Marek Tomasik

Konferencja jest częścią cyklu dotyczącego prawa zamówień publicznych organizowanego przez Must Read Media.

 

Członkostwo

Statut

Oferujemy przedsiębiorcom przystąpienie do Platformy, zrzeszającej przedstawicieli różnych branż, którzy mają wspólny cel – efektywnie wpływać na proces legislacyjny, tak aby interesy przedsiębiorców były brane pod uwagę przy tworzeniu prawa.

Deklaracja członkostwa

Zapraszamy przedsiębiorców do przyłączenia się do naszej Platformy. Minimum formalności – maksimum korzyści!

Opłaty

Wysokość opłat uzależniona jest od ilości zatrudnianych pracowników. Obecnie trwa akcja promocyjna – przedsiębiorcy, którzy złożą Deklarację przynależności do 31.12.2016 zostaną zwolnieni z opłat w pierwszym roku przynależności do Platformy.