Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SZKOLENIE ONLINE: Trendy orzecznicze w KIO 2020

12.08.2020r.

R.pr. Dariusz Ziembiński przeprowadził szkolenie z zakresu zmian w wykładni prawa zamówień publicznych, obecnych w orzeczeniach Krajowej Izby Odwoławczej.

Celem szkolenie było przekazanie Uczestnikom wiedzy, jak obecnie wykorzystywać nowe trendy w orzecznictwie KIO, które są zauważalne w związku z ogłoszeniem nowej ustawy Pzp. Chociaż tak aktualna ustawa Pzp jak i ta nowa są uszczegółowieniem tych samych Dyrektyw zamówieniowych, to jednak niektóre obecnie funkcjonujące narzędzia będzie można zupełnie inaczej interpretować, a będą nadal zgodne z odpowiednią Dyrektywą. W niektórych przypadkach już dzisiaj można zauważyć, że Krajowa Izba Odwoławcza orzeka w duchu nowej ustawy Pzp. Szkolenie pozwoliło więc Uczestnikom dostosowanie swoich działań przetargowych do obecnych trendów, w celu zwiększenia swoich szans na wygranie przetargu.