Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

NOWE PZP jak wykorzystać DZIŚ

Toruń, Poznań -20.02.2019r., Katowice -25.20.2019, Warszawa -26.02.2019, Chorzów – 26.03.2019

mec. Dariusz Ziembiński oraz mec. Damian Budzis byli trenerami na szkoleniu w Toruniu i Poznaniu, oto nadesłane opinie uczestników:

„Szkolenie było merytoryczne, zresztą w wydaniu Pana mecenasa Ziembińskiego inne chyba się nie wydarzy. Jesteście państwo póki co gwarancją “marki” KZP i dlatego z zainteresowaniem śledzimy zarówno artykuły jak i tematykę szkoleń, choć nie wszystkie leżą w kręgu naszych zainteresowań.”

„Super szkolenie. Bardzo konkretne i rzeczowe informacje poparte bardzo dużym doświadczeniem. Miejsce i warunki na wysokim poziomie. Polecam.”

„Jak zwykle tematycznie bardzo ciekawe szkolenie. Fajna atmosfera poparta doświadczeniem prowadzącego daje gwarancję wyniesienia dużej wartości merytorycznej”

 

„Szkolenie oceniam na najwyższa możliwą ocenę zarówno pod względem organizacyjnym, jak i merytorycznym. Dziękuję za zaproszenie i możliwość poszerzenia swojej wiedzy.”

„Szkolenie było prowadzone w sposób ciekawy, profesjonalny i zrozumiały. Co do miejsca szkolenia i cateringu nie mam zastrzeżeń. Reasumując jestem zadowolona ze szkolenia.”

„bardzo dziękujemy za przeprowadzone szkolenie; w rozmowach po szkoleniu padła propozycja od moich kolegów aby spróbować abyśmy tak zmoże 2x roku robili z tej tematyki szkolenia „